В "Укрзалізниці" заявили, що філія "Пасажирська компанія" купує респіратори за цінами, значно нижчими від роздрібних

Зокрема, респіратори FFP2 придбали по 36 грн за одиницю (без ПДВ), повідомили в компанії

Філія "Укрзалізниці" – "Пасажирська компанія" – закуповує респіратори за цінами, значно нижчими від роздрібних, та відповідно до чинного законодавства. Про це заявили 22 травня у пресслужбі підприємства.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

"Зокрема, респіратори FFP2 були придбані по 36 грн за одиницю (без ПДВ), при цьому в інтернет-магазинах їх вартість – від 45 до 125 грн за одиницю. Засоби індивідуального захисту філія закуповує для потреб лінійних відомчих лікарень. Закупівля 75 тис. респіраторів була оголошена 15 квітня 2020 року. На зазначені закупівлі надійшли пропозиції трьох учасників, серед яких пропозиція ТОВ НВП "Стандарт" із ціною 43,20 грн із ПДВ за одиницю. Інші учасники запропонували 69,00 грн із ПДВ та 135,00 грн із ПДВ", – написано в повідомленні.

Угоду в підсумку уклали з компанією "Стандарт", зазначили у пресслужбі. Попередні торги на закупівлю респіраторів, оголосили 3 квітня, скасували через брак учасників, оскільки надійшла лише одна пропозиція – 69,60 грн із ПДВ за одиницю.

"Інформація, опублікована на сайті zbk.org.ua, про зазначену закупівлю не відповідає дійсності, ґрунтується на вибіркових фактах. Так, наприклад, у публікації наголошують, що загальна сума закупівель становить 11,5 млн₴ Фактично, по 10 наведених авторами закупівлях продукції реалізовано на 2,75 млн. Також у матеріалі є посилання на респіратори FFP2, які не мають жодних сертифікатів", – зазначили в "Укрзалізниці".

Компанія "Стандарт" уже звернулася в АТ "Укрзалізниця" з офіційним листом, у якому наголошує на готовності максимально знизити ціну на продукцію, підкреслили у пресслужбі.

"Також компанія повідомляє, що поставки респіраторів за нижчими цінами для управління справами апарату Верховної Ради України, Центральної виборчої комісії, Дніпропетровського обласного територіального відділення АМКУ та міської клінічної лікарні №21 Дніпровської міської ради були допомогою, адже товар реалізовувався за собівартістю у найкритичніші моменти для уникнення зупинення нормального функціонування цих державних органів і установ", – написано в повідомленні.

Інші державні компанії закуповують респіратори за ціною 120 грн, а іноді й більш ніж по 200 грн за одиницю, заявили в компанії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-v-ukrzaliznitsi-zajavili-shcho-filija-pasazhirska-kompanija-kupuje-respiratori-za-tsinami-znachno-nizhche-rozdribnih-1501070.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Форум

Все темы форума Добавить тему

Вход